Наші клієнти мають право в будь-який час отримати доступ до персональних даних, що їх стосуються, виправити та видалити, а також заперечити проти їх обробки шляхом письмового запиту. Компанія докладає всіх зусиль, щоб застосувати відповідні запобіжні заходи для захисту безпеки та конфіденційності персональних даних, а також для запобігання їх зміні, пошкодженню, знищенню чи доступу до них сторонніми сторонами. Однак Компанія не контролює усі ризики, пов'язані з використанням Інтернету, і тому попереджає користувачів Сайту про потенційні ризики, пов'язані з функціонуванням та використанням Інтернету. Сайт може містити посилання на інші веб-сайти або інші Інтернет-джерела. Оскільки Компанія не може контролювати ці веб-сайти та зовнішні джерела, Компанія не несе відповідальності за надання або показ цих веб-сайтів та зовнішніх джерел, а також не несе відповідальності за вміст, рекламу, товари, послуги або будь-які інші матеріали доступні на цих веб-сайтах або із зовнішніх джерел.

Ви можете переглядати або редагувати свої персональні дані в Інтернеті для багатьох наших послуг. Ви також можете зробити вибір щодо нашого збору та використання ваших даних. Те, як ви можете отримати доступ до своїх персональних даних або керувати ними, буде залежати від того, якими послугами ви користуєтесь. Ви можете вибрати, чи хочете ви отримувати рекламні повідомлення від нашого веб-сайту електронною поштою, SMS, фізичною поштою та телефоном. Якщо ви отримуєте від нас рекламну електронну пошту чи SMS-повідомлення та хочете відмовитись, ви можете зробити це, дотримуючись вказівок у цьому повідомленні. Ви також можете зробити вибір щодо отримання рекламної електронної пошти, телефонних дзвінків та поштової пошти, відвідавши та ввійшовши в Менеджер рекламних комунікацій компанії, який дозволяє оновити контактну інформацію, керувати налаштуваннями контактів, відмовитись від підписки на електронну пошту та вибрати, чи потрібно це робити. поділіться своєю контактною інформацією з нашими партнерами. Цей вибір не застосовується до обов'язкових службових повідомлень, які є частиною певних служб веб-сайту.

Наш веб-сайт збирає дані для ефективної роботи та надання вам найкращого досвіду роботи з нашими послугами. Ви надаєте деякі з цих даних безпосередньо, наприклад, коли створюєте особистий кабінет. Ми отримуємо частину цього, записуючи, як ви взаємодієте з нашими послугами, наприклад, використовуючи такі технології, як файли cookie, і отримуючи звіти про помилки або дані про використання програмного забезпечення, що працює на вашому пристрої. Ми також отримуємо дані від третіх сторін (включаючи інші компанії). Наприклад, ми доповнюємо дані, які ми збираємо, купуючи демографічні дані у інших компаній. Ми також використовуємо послуги інших компаній, щоб допомогти нам визначити місцезнаходження на основі вашої IP-адреси, щоб налаштувати певні послуги відповідно до вашого місцезнаходження. Дані, які ми збираємо, залежать від послуг та функцій, якими ви користуєтесь.

Наш веб-сайт використовує дані, які ми збираємо, для трьох основних цілей: для ведення нашого бізнесу та надання (включаючи вдосконалення та персоналізацію) послуг, які ми пропонуємо, надсилання повідомлень, у тому числі рекламних, та показ реклами. Для досягнення цих цілей ми поєднуємо дані, які ми збираємо за допомогою різних служб веб-сайтів, які ви використовуєте, щоб надати вам більш цілісний, послідовний та персоналізований досвід. Однак для покращення конфіденційності ми вбудували технологічні та процедурні гарантії, призначені для запобігання певним поєднанням даних. Наприклад, ми зберігаємо дані, які ми збираємо від вас, коли ви не пройшли аутентифікацію (не ввійшли в систему), окремо від будь-якої інформації про обліковий запис, яка безпосередньо вас ідентифікує, наприклад, вашого імені, адреси електронної пошти або номера телефону.