Про мережу

 Європейська Мережа Підприємств (Enterprise Europe Network) це глобальна міжнародна мережа до якої входить 70 країн світу. Мережа налічує понад 600 бізнес-асоціацій, близько 20 000 бізнес-пропозицій та технологічних розробок. Кожен рік EEN проводить близько 700 бізнес-заходів та b2b зустрічей, де підприємці зі всього світу шукають бізнес-партнерів.

 За допомогою EEN українські МСП мають можливість:

  • Шукати бізнес-партнерів та покупців своєї продукції;
  • Розміщувати та відстежувати комерційні пропозиції;
  • Просувати свої інноваційні технології на ринки ЄС;
  • Шукати та залучати новітні інноваційні технології із-за кордону;
  • Шукати інвесторів та партнерів у ЄС для створення спільних підприємств.

 Україна приєдналась до EEN у червні 2017 року шляхом створення консорціуму EEN-Ukraine. Це стало можливим завдяки програмі COSME, що фінансується Європейською комісією та сприяє конкурентоспроможності та інноваційному шляху розвитку представників малого та середнього бізнесу а також інноваційних організацій. До консорціуму увійшли наукові організації, представники бізнесу та державних установ.

Знайдіть партнера за кордоном для вашого бізнесу

 Мережа управляє найбільшою в Європі онлайн-базою можливостей для бізнесу.

 Шукайте ділових чи академічних партнерів для виробництва, розповсюдження, спільної розробки та постачання вашої продукції, ідей та послуг.

 Знайдіть партнера в три етапи:

  • Шукайте в нашій глобальній базі даних про партнерство на основі ваших критеріїв.
  • Висловіть свій інтерес, повідомивши нам про свою компанію.
  • Ми налагоджуємо контакт із зацікавленими партнерами.
Пошук бізнес партнерів

COVID-19: Британський науково-дослідний інститут, що спеціалізується на інфекційних захворюваннях, пропонує підтримку партнерам для коронавірусних досліджень

Резюме:

Науково-дослідний інститут, що базується у Великобританії, має всесвітньо визнаний досвід у галузі дослідження інфекційних хвороб, пропонує свої можливості промисловим партнерам, а також університетам та науково-дослідним організаціям у розробці інновацій у діагностиці та лікуванні COVID-19. Передбачається, що партнерства матимуть форми договорів про наукове співробітництво, угоди про технічне співробітництво або комерційні договори з технічною допомогою.

Посилання: TOUK20200429002
Країна: Велика Британія
Опубліковано: 29 квітня 2020 року
Переглянути можливості партнерства

Польський виробник харчових продуктів шукає дистриб'юторів на зовнішніх ринках

Резюме:

Польська компанія харчових продуктів шукає ділових партнерів в ЄС та інших країнах. Компанія має багаторічний досвід розробки та виробництва високоякісних харчових продуктів: прянощі, харчові добавки, такі як желатин, сода, лимонна кислота. Компанія хоче налагодити довгострокове ділове співробітництво в рамках договору про дистриб'юцію товарів.

Посилання: BOPL20200420001
Країна: Польща
Опубліковано: 28 квітня 2020 року
Переглянути можливості партнерства

Німецька компанія пропонує контейнерні біогазові установки в рамках франчайзингових угод

Резюме:

Німецька компанія пропонує промислово виготовлені контейнерні біогазові установки для різних партнерів, наприклад у сільськогосподарському секторі. Найпростіші у використанні біомаси - це суспензія та гній, наприклад. великої рогатої худоби, свиней, курки. Заводи готові до експлуатації і характеризуються низькими вимогами до обслуговування та низькими експлуатаційними витратами. Компанія пропонує привабливі ціни та різні розміри контейнерів. Пропонуються франчайзингові угоди.

Посилання: BODE20200422001
Країна: Німеччина
Опубліковано: 22 квітня 2020 року
Переглянути можливості партнерства
Переглянути всі бізнес пропозиції