Патентування винаходів :: Запатентувати торгову марку :: Патентний повірений Київ

завантажити презентацію >>

Захист інтелектуальної власності (ІВ) - для чого і що це дає?

У першу чергу - це ідентифікація та визначення вартості Вашої власності, Ваших бізнес активів, які можуть ефективно працювати на Вас.

У Західній Європі та США частка нематеріальних активів (ІВ) у вартості довгострокових активів підприємств наближається до 50% і до 70% відповідно. А який % у Вас?

Для того, щоб підприємство вийшло на ринок з новими ідеями, товарами і послугами потрібен інноваційний підхід. Інноваційні підприємства розвивають нові виробництва, підвищують технологічність і конкурентоспроможність через інтелектуальний капітал. Інтелектуальний капітал - це збірне поняття, що позначає нематеріальні цінності, які через ринкові механізми виводять результати інтелектуальної діяльності на ринок.

Захист інтелектуальної власності - як окрема послуга представлена на ринку багатьма компаніями, у т.ч.   що мають відомий бренд . Ми пропонуємо Вам комплексний підхід, який дозволить як захистити Вашу інтелектуальну власність, так і отримати:

  • вичерпну інформацію про інтелектуальну власність;
  • кваліфіковані рекомендації для комерціалізації та капіталізації ІВ;
  • професійну оцінку Вашої інтелектуальної власності і нематеріальних активів;
  • кваліфікований супровід (управління) на етапах введення і використання ІВ в господарському обороті підприємств;
  • кваліфіковані відповіді на будь-яке питання, що стосується ІВ (економіка, бухгалтерія, право, спадщина, …).

Управління інтелектуальною власністю - найбільш відповідальний етап роботи з інтелектуальною власністю !

Від цього етапу залежить – чи буде стимульований творець-винахідник;  чи буде очікуваний дохід від використання ІВ; чи буде досить юридичних підстав для реалізації майновий прав; і багато іншого.

Сьогодні  інвестор в першу чергу звертає увагу на долю нематеріальних активів у складі довгострокових активів підприємства (капіталізація ІВ) та ефективність управління інтелектуальною власністю (комерціалізація ІВ).

Великий досвід практичної роботи і професійний рівень наших фахівців дозволяє нам надавати якісні послуги, в тому числі і в такому питанні, як управління інтелектуальною власністю з метою заміни інтелектуальної власності реальними грошима.

 Час змінити своє ставлення до інтелектуальної власності!